دوشنبه 20 ارديبهشت 1400
en
fa
تاریخ : پنجشنبه 26 فروردين 1400
کد 687

آتش سوزی کارخانه لوازم خانگی اطفاء حریق شد

واکنش سریع عملیاتی آتش نشانان در اطفاء حریق انبار کارخانه تولیدی جاده تبریز آذرشهر 
پیش از ظهر امروز در اثر وقوع آتش‌سوزی گسترده ای در داخل کارخانه تولیدی لوازم خانگی در جاده تبریز آذرشهر  ، گروه های عملیاتی اطفاء آتش نشانی تبریز به محل حادثه اعزام شدند
سر آتش یار اکبر دشتی معاون عملیات سازمان آتش نشانی تبریز با اشاره به واکنش سریع آتش نشانان در اجرای  عملیات اطفاء حریق این حادثه بیان داشت؛
آتش سوزی در قسمت انباری کارخانه قابل مشاهده و شعله های حریق با حرارت  بسیاری همراه بود که به دلیل همین گستردگی حریق تیم های دیگری از آتش نشانی تبریز  به محل حادثه اعزام شدند.
وی با اشاره به اینکه تقسیم بندی اجرای عملیات این حادثه با رویکرد مهار و پیشگیری از گسترش حریق انجام گرفت افزود؛ در اثر آتش سوزی شدید قسمت انباری احتمال سرایت و گسترش حریق به سایر سوله های مجاور بیشتر به نظر می رسید که تیم های مختلفی از آتش نشانان عملیات مهار و کنترل حریق را همزمان به اجرا درآوردند .

معاون عملیات سازمان آتش نشانی تبریز مشکل اساسی این عملیات را دود غلیظ ناشی از حریق عنوان کرد که آتش نشانان با استفاده از دستگاه های تنفسی بر این مشکل غلبه کردند.

گفتنی است ،در این آتش سوزی که هم اکنون عملیات لکه گیری حریق توسط آتش نشانان تبریز در جریان است،  ۷ ایستگاه عملیاتی ، ۵۰ نفر آتش نشان و خودرو تجهیزات پشتیبان  در محل حادثه حضور داشت.
آلبوم تصاویر کارخانه

کارخانه
کارخانه
کارخانه
کارخانه
کارخانه
کارخانه
کارخانه
کارخانه
کارخانه
کارخانه
کارخانه
کارخانه
کارخانه
کارخانه
کارخانه
کارخانه